Een avond technisch de diepte in

Wij nodigen jou van harte uit voor een inspirerende avond waarin we lekker de technische diepte in gaan met Martin Gijssen van JéPé IT.

Wat gaan we doen?
In het eerste gedeelte van de avond neemt Martin ons mee in de inhoud van Microsoft 365, Entra en Purview en laat ons zien wat je er allemaal mee kunt. Wat kunnen Microsoft 365, Purview en Entra bijdragen aan je beveiliging en welke risico’s loop je?

In het tweede gedeelte van deze avond willen we met elkaar discussiëren over de afhankelijkheid die er is van deze systemen en de invloed die je er zelf op hebt.

 

Martin Gijssen is een gedreven mens met een passie voor techniek. Martin is mede-eigenaar van JéPé IT en Technisch Directeur.
Zijn motto is dat ICT prettig, plezierig en betrouwbaar moet zijn en voor jou moet werken.
Hoe maak je het werken van mensen leuker en makkelijker met ICT?
Daarnaast weet Martin door zijn jarenlange ervaring heel veel van Microsoft.

Wanneer?

Dinsdag 10 februari.

Waar?

JéPé IT
Smithweg 1-29
4462 HC GOES

Programma

Inloop is tussen 18:00 en 18:30 uur.
Van 18:30 tot 19:00 uur genieten we van soep en een broodje.
Daarna neemt Martin Gijssen ons mee op expeditie door Microsoft 365, Entra en Purview en discussiëren we samen over de eigen invloed.
Rond 21:00 uur starten we met de netwerkborrel.

 

Aanmelden?

Wil je deze interessante avond bijwonen? Meld je aan door een mail te sturen naar voorzitter@zvio.nl voor vrijdag 6 februari 12:00 uur.

deel deze pagina

Wil jij ook een bijeenkomst bijwonen? Dat kan, meld je aan via voorzitter@zvio.nl

  • Dinsdag 10 FebruariEntra en Purview.
    Bij JéPé IT in Goes vertelt Martin Gijssen ons over de mogelijkheden van Entra en Purview om je security te verbeteren.
  • Woensdag 11 maart; Data Science.
    Deze bijeenkomst, bij de Hogeschool Zeeland in Middelburg, gaat over AI en Data science in het onderwijs, maar is zeker ook voor jou van toepassing.
  • Donderdag 16 april; Aanbestedingen.
    We zijn we te gast bij Fidendum IT en worden ingewijd in de wondere wereld van aanbestedingen, zowel vanuit de opdrachtgever als opdrachtnemer.
  • Donderdag 21 mei; Inclusief werken.
    Bij Acknowledge in Goes hebben we een avond samen met Hart-werk. De krapte op de arbeidsmarkt leidt tot vacatures die lang open blijven, de werkdruk neemt toe en het verzuim stijgt. Welke oplossing kan inclusief werken hiervoor bieden en wat levert dat jouw organisatie daarnaast nog meer op?
    Op deze avond houden we ook onze Algemene Leden Vergadering.
  • Donderdag 18 juni; de jaarlijkse Barbeque.

 

Wil jij graag jouw kennis verbreden en op de hoogte blijven van ICT activiteiten in het Zeeuwse?

Onze bijeenkomsten zijn een mooie gelegenheid om jouw vakgenoten te ontmoeten en kennis met elkaar te delen. Introducées zijn van harte welkom. Per jaar worden er ongeveer 10 bijeenkomsten en/of bedrijfsbezoeken georganiseerd. We hopen natuurlijk dat jij, als je nog geen lid bent, na het bezoeken van twee bijeenkomsten lid wordt van de ZVIO. Dit kan voor slechts € 225,- per jaar (prijspeil 2025). De kosten voor de bijeenkomsten worden gedekt door de lidmaatschapsgelden.

Aanmelden kan via voorzitter@zvio.nl