Vanwege de maatregelen die de verspreiding van het Coronavirus moeten afremmen, gaat de voorgenomen bijeenkomst van 17 maart aanstaande NIET DOOR.

Vanwege de maatregelen die de verspreiding van het Coronavirus moeten afremmen, gaat de voorgenomen bijeenkomst van 17 maart aanstaande NIET DOOR.
deel deze pagina
Wil jij ook een bijeenkomst bijwonen? Dat kan, meld je aan via voorzitter@zvio.nl
Wil jij graag jouw kennis verbreden en op de hoogte blijven van ICT activiteiten in het Zeeuwse?
Onze bijeenkomsten zijn een mooie gelegenheid om jouw vakgenoten te ontmoeten en kennis met elkaar te delen. Introducées zijn van harte welkom. Per jaar worden er ongeveer 10 bijeenkomsten en/of bedrijfsbezoeken georganiseerd. We hopen natuurlijk dat jij, als je nog geen lid bent, na het bezoeken van twee bijeenkomsten lid wordt van de ZVIO. Dit kan voor slechts € 225,- per jaar (prijspeil 2025). De kosten voor de bijeenkomsten worden gedekt door de lidmaatschapsgelden.
Aanmelden kan via voorzitter@zvio.nl
Bezoek ook onze LinkedIn pagina
Voor vragen over de bijeenkomsten of het lidmaatschap kunt u het contactformulier invullen of bellen met Frans van der Ploeg: +31613780022
Contactpersonen in het bestuur:
Frans van der Ploeg (voorzitter)
Manuel Magallon Drijfholt (penningmeester)