Microsegmentering en Cybersecurity

Weer een geslaagde avond op donderdag 20 februari jl!

Zoals altijd zijn we informeel gestart, deze keer met soep en broodjes en vooral bijpraten en de contacten aanhalen.
Daarna heeft Martijn Scheffel van Avantage ons, als ethical hacker, meegenomen in de gedachtenwereld en werkwijzen van verschillende soorten hackers.
Martijn heeft ook aan de hand van een theoretisch model laten zijn op welke momenten je als MSP en data eigenaar actie kunt ondernemen.
Vervolgens hebben Martijn Scheffels en Patrick Mandemakers, van Zero Networks, ons laten zien wat een aantal kwetsbaarheden zijn in Microsoft en wat je daaraan zou kunnen doen.
Patrick en Martijn hebben daarna aan de hand van praktijkvoorbeelden nog een aantal ervaringen gedeeld over netwerken die zij beveiligd hebben door micro-segmentering in combinatie
met geautomatiseerde monitoring.

Tijdens de netwerkborrel als afsluiting waren de aanwezigen enthousiast. Hieronder een paar quotes;
“Het voelde alsof ik terug was in de schoolbanken, veel geleerd”, “Net 5 jaar van school en zoveel wat ik heb gemist”

Wil jij ook een bijeenkomst bijwonen? Dat kan, meld je aan via voorzitter@zvio.nl

  • Donderdag 18 juni; Excursie cyberbunker en de jaarlijkse Barbeque.

 

Wil jij graag jouw kennis verbreden en op de hoogte blijven van ICT activiteiten in het Zeeuwse?

Onze bijeenkomsten zijn een mooie gelegenheid om uw vakgenoten te ontmoeten en kennis met elkaar te delen. Introducées zijn van harte welkom. Per jaar worden er 8 tot 10 bijeenkomsten en/of bedrijfsbezoeken georganiseerd. We hopen natuurlijk dat u, als u nog geen lid bent, na het bezoeken van twee bijeenkomsten lid wordt van de ZVIO. Dit kan voor slechts € 225,- per jaar (2026). De kosten voor de bijeenkomsten worden gedekt door de lidmaatschapsgelden.

Aanmelden kan via voorzitter@zvio.nl

deel deze pagina