Cybersecurity, wat moet je ermee?

Graag nodigen we jullie uit op donderdag 19 oktober bij JéPé IT in Goes voor een avond over Cybersecurity. Martin Gijssen (Technical Operations Manager) en Antoine de Keizer (Privacy & Security Adviseur) nemen je mee in hoe wij, JéPé IT, tegen dit vraagstuk aankijken. Je zult opmerken dat het niet alleen een zuiver ICT vraagstuk is, maar dat het veel verder gaat. Na de presentatie is er uiteraard ook ruimte om vragen te stellen.
Aanmelden kan tot maandag 16 oktober 17.00 uur door te mailen naar; voorzitter@zvio.nl

Programma

18.00 – 18.15 Ontvangst bij JéPé IT, Smithweg 1-29, 4462 HC Goes
18.15 – 18.45 Broodjes
18.45 – 19.00 Algemene Ledenvergadering
19.00 – 19.10 Welkom door Jean-Paul de Pundert
19.10 – 21.00 Presentatie door Martin Gijssen en Antoine de Keizer
21.00 Afsluiting en netwerkborrel

deel deze pagina

Wil jij ook een bijeenkomst bijwonen? Dat kan, meld je aan via voorzitter@zvio.nl

  • In mei gaan we “Bewegend leren” bij Fidendum IT. Hier maken we kennis met de nieuwst ICT leermiddelen voor het onderwijs.
  • In juni houden we onze jaarlijkse BBQ. We zijn bezig met een verrassende avond op een bijzondere locatie waar we nog niet te veel over kunnen vertellen.
  • We starten op 12 september met een avond over NIST2,  noodzaak of farce in de huidige geopolitieke situatie?

 

Wil jij graag jouw kennis verbreden en op de hoogte blijven van ICT activiteiten in het Zeeuwse?

Onze bijeenkomsten zijn een mooie gelegenheid om jouw vakgenoten te ontmoeten en kennis met elkaar te delen. Introducées zijn van harte welkom. Per jaar worden er ongeveer 10 bijeenkomsten en/of bedrijfsbezoeken georganiseerd. We hopen natuurlijk dat jij, als je nog geen lid bent, na het bezoeken van twee bijeenkomsten lid wordt van de ZVIO. Dit kan voor slechts € 225,- per jaar (prijspeil 2025). De kosten voor de bijeenkomsten worden gedekt door de lidmaatschapsgelden.

Aanmelden kan via voorzitter@zvio.nl