31 maart 2016 | Programmeurs van de Toekomst | SMZ-IT in Middelburg

Donderdag 31 maart a.s. bent u van harte welkom bij de presentatie “Programmeurs van de Toekomst’ door René Romeijn.

René Romeijn van SMZ-IT houdt zich naast zijn werkzaamheden in softwareontwikkeling en trainingen ook bezig met het promoten van IT bij kids van de basisschoolleeftijd. Zijn visie is, willen we als Zeeland toekomstbestendig zijn, dat deze kinderen van groot belang zijn voor de toekomst van de IT sector in onze regio. Willen we Wizzkids creëren dan is het niet goed genoeg om te starten met IT op het middelbaar of hoger beroepsonderwijs. Reeds op de basisschool zal er begonnen moeten worden met het aanbieden en versterken van IT-skills. Daarvoor is René door ons gevraagd een avond te organiseren en een presentatie te geven over de beschikbare tools voor het ondersteunen van de softwareontwikkeling van jonge kids. Naast een uitleg over de hardware die reeds ontwikkeld is, zoals Arduino, Rasberry-Pi, Mindstorm ook aandacht voor software Zoals Scratch en Kodu-lab en niet te vergeten het onder jongeren razend populaire Minecraft.

Programma:
18:00 uur              Ontvangst
18:30 uur Soep en broodje
19:00 uur              Presentatie ‘Programmeurs van de Toekomst”
                             door René Romeijn van SMZ Training en Support
20:30 uur             Borrel
21:00 uur             Afsluiting
Gastlocatie        SMZ-IT, Stationsstraat 15, 4331 JA Middelburg

deel deze pagina

Wil jij ook een bijeenkomst bijwonen? Dat kan, meld je aan via voorzitter@zvio.nl

  • In juni houden we onze jaarlijkse BBQ. We zijn bezig met een verrassende avond op een bijzondere locatie waar we nog niet te veel over kunnen vertellen.
  • We starten op 12 september met een avond over NIST2,  noodzaak of farce in de huidige geopolitieke situatie?
  • In oktober verzorgt Acknowledge de avond. We houden dan ook onze ALV en verkiezing voor het bestuur.
  • Op 14 november zijn we op de HZ bij “We are in IT togheter”

 

Wil jij graag jouw kennis verbreden en op de hoogte blijven van ICT activiteiten in het Zeeuwse?

Onze bijeenkomsten zijn een mooie gelegenheid om jouw vakgenoten te ontmoeten en kennis met elkaar te delen. Introducées zijn van harte welkom. Per jaar worden er ongeveer 10 bijeenkomsten en/of bedrijfsbezoeken georganiseerd. We hopen natuurlijk dat jij, als je nog geen lid bent, na het bezoeken van twee bijeenkomsten lid wordt van de ZVIO. Dit kan voor slechts € 225,- per jaar (prijspeil 2025). De kosten voor de bijeenkomsten worden gedekt door de lidmaatschapsgelden.

Aanmelden kan via voorzitter@zvio.nl