28 maart 2018| Fiscaliteiten en Innovaties in de ICT | Omroep Zeeland in Oost-Souburg

Pieter Visser van Vincer Fiscaal Adviseurs komt op uitnodiging van ons lid Cora Blaak-Looij van VLDW Advocaten. Pieter heeft zich gespecialiseerd in het adviseren over en begeleiden van aanvragen voor de Innovatiebox. Als geen ander weet hij hoe deze fiscale voordelen benut kunnen worden bij innovatieve producten, zeker ook in de IT-sector. Het goed inzetten van de Innovatiebox naast de WBSO kan een belastingvoordeel van …% opleveren. Een interessant onderwerp dus, niet alleen voor de ontwikkelende bedrijven binnen de ZVIO maar ook voor systeembeheerders, die immers juist vaak degene zijn die knelpunten signaleren en weten waar te innoveren valt.
Cora Blaak zal in aansluiting op wat Pieter vertelt over de fiscaal optimale route tips geven over hoe je de intellectuele eigendomsrechten (zoals het auteursrecht) daarbij goed vastlegt, zeker ook als het ontwikkelde product in opdracht van de klant is gemaakt en je wel van de Innovatiebox wilt profiteren.

PROGRAMMA

  • 17:45 uur Ontvangst leden
  • 18:00 uur Algemene Leden Vergadering (ALV) agenda volgt
  • 18:00 uur Ontvangst overige deelnemers in de foyer
  • 18:30 uur Soep en broodje
  • 19:00 uur Welkom door voorzitter Richard Harinck en presentatie ‘Fiscaliteiten en Innovaties in de ICT branche’ door Pieter Visser van Vincer en Cora Blaak-Looij van VLDW
  • 20:30 uur Borrel
  • 21:00 uur Afsluiting

Gastlocatie: Omroep Zeeland, Kanaalstraat 64, 4388 BP Oost-Souburg

deel deze pagina

De ZVIO, Impuls Zeeland en CTRL. vinden het belangrijk dat de ICT sector in het Zeeuwse meer verbinding krijgt. We hebben afgesproken onze programma’s met elkaar te delen. Leden mogen bij elkaars bijeenkomsten aansluiten. Dit betekent voor jou dat je aan de onderstaande interessante bijeenkomsten kunt deelnemen.

Donderdag 10 september,
NIS-2, van 15:00 tot 17:00 uur online.

In één uur praten we je in een online meeting bij over de Cyberbeveiligingswet. Meer informatie vind je hier

Aanmelden kan direct bij Impuls via deze link.

Donderdag 24 september, Talentontwikkeling met AI, 15:00 tot 17:00 uur, Vlissingen.
Kunstmatige intelligentie ontwikkelt zich razendsnel. Dat biedt kansen voor Zeeuwse organisaties, maar vraagt ook om nieuwe kennis en vaardigheden van medewerkers. Meer informatie vind je hier.
Aanmelden kan direct bij Impuls via deze link .

Dinsdag 1 december van 14:00 tot 18:00 uur.
Begin dit jaar kondigde Impuls Zeeland de AI-hub Zeeland aan. Nu organiseert Impuls vanuit de AI-hub een conferentie voor ondernemend Zeeland over bewust en verantwoord gebruik van AI.
Verwacht een inspirerend programma met een keynote, verdiepende deelsessies en praktische voorbeelden. Het volledige programma volgt binnenkort.
Aanmelden kan direct bij Impuls via deze link .

CTRL. verzorgt dit najaar een programma in Dockwize, Vlissingen, met als thema; “Pak de controle over je eigen digitale bedrijfsvoering. Meer informatie vindt je in deze link .

 

Wil jij graag jouw kennis verbreden en op de hoogte blijven van ICT activiteiten in het Zeeuwse?

Onze bijeenkomsten zijn een mooie gelegenheid om uw vakgenoten te ontmoeten en kennis met elkaar te delen. Introducées zijn van harte welkom. Per jaar worden er 8 tot 10 bijeenkomsten en/of bedrijfsbezoeken georganiseerd. We hopen natuurlijk dat u, als u nog geen lid bent, na het bezoeken van twee bijeenkomsten lid wordt van de ZVIO. Dit kan voor slechts € 225,- per jaar (2026). De kosten voor de bijeenkomsten worden gedekt door de lidmaatschapsgelden.

Aanmelden kan via voorzitter@zvio.nl